Logo
Všetky fotografie

Apartmán AC Great Apartment - 2 King size beds

Veľká Lomnica , Prešovský kraj

Ubytovania vo Vysokých Tatrách

Pobyty s možnosťou wellnessu

Počet izieb: 1

Počet kúpeľní: 1

Vybavenie ubytovania

Max. obsadenie5
Rozloha57m2
Samostatné WC
Sprchový kút
Bez zvierat
Manželská posteľ
Prístelka
Uteráky
WIFI
Sušič vlasov
Nefajčiarska
Chladnička
Mikrovlnka
Vybavená kuchynka
Prostriedky na umývanie
Toaletný papier
Postelné prádlo
Parkovanie zdarma

AC Great Apartment - 2 King size beds

MOŽNOSŤ VYSTAVENIA REKREAČNÉHO POUKAZU.

AC Great Apartment sa nachádza v krásnom tichom prostredí pod Vysokými Tatrami, v obci Veľká Lomnica, iba 5 km od Tatranskej Lomnice. 
Apartmán ponúka moderné ubytovanie pre 5 osôb. Naši hostia majú k dispozícii jednu spálňu s manželskou posteľou a veľkú obývaciu miestnosť s druhou manželskou posteľou ( king size ) a rozkladacou sedačkou. Obývacia miestnosť je spojená s plne vybavenou kuchyňou, kde nájdete chladničku s mrazničkou, mikrovlnú rúru, varnú kanvicu či práčku. Taktiež sa tu nachádza jedálenské posedenie pre 4 osoby.
Obývacia miestnosť ponúka veľkú TV s plochou obrazovkou, kde si môžete pozrieť káblovú televíziu a samozrejmosťou je free wifi pripojenie.
K vybaveniu kúpeľne patrí tiež sprchový kút, umývadlo a fén. Apartmán má samostatnú toaletu. 
Bezplatné parkovisko sa nachádza priamo pred apartmánovým domom.
Súčasťou apartmánového domu je aj výťah.

AC Great Apartment sa nachádza v areáli Apartmánov Lomnica, ktorý ponúka našim hosťom non-stop recepciu, platené wellness, či tenisové kurty za poplatok. Hostia majú možnosť si príjemne posedieť v altánku, kde je možné si opekať, zatiaľ čo sa deti môžu zabaviť na preliezkach. V zlom počasí môžu využiť detský kútik v apartmánovom dome, alebo si zapožičať spoločenské hry na recepcii.

Veľká Lomnica a jej okolie ako aj bezprostredná blízkosť Vysokých Tatier ponúkajú široké možnosti aktívneho oddychu v podobe vysokohorskej turistiky a cykloturistiky, kultúrne, historické a zábavné možnosti, k dispozícii tu sú wellnes centrá, vodné parky, fitness centrá, rôzne atrakcie a množstvo gastronomických služieb. Jedinečnosť polohy umožňuje návštevníkom nespočetné aktivity a trávenie voľného času v ktoromkoľvek ročnom období.

Zobraziť dostupnosť
Späť na katalóg Vyhľadávanie termínu

Dlhodobý prenájom

AC Great Apartment - 2 King size beds si vo vybraných termínoch môžete prenajať aj do dlhodobo v cene 700 EUR/mesačne. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Odoslať

Potrebujete pomôcť?

V prípade iných otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky, emailom alebo prostredníctvom whatsapu počas pracovných  dní v čase od 08.00 do 16.00

Dominika +421 948 193 064 Martin +421 948 657 220 guest@aptcare.sk reservation@aptcare.sk
aptcare logo

Jeseň plná slnečných lúčov je tu

Zažite krásne jesenné počasie v jednej z naších nehnuteľností so zľavovým kódom ,,jesen5".

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Viac info
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím