Logo
Všetky fotografie

Apartmán AC Apartmán Gloria

Tatranská Lomnica , Prešovský kraj

Vysoké Tatry

Odporúčané

Počet izieb: 1

Počet kúpeľní: 1

Vybavenie ubytovania

Max. obsadenie5
Rozloha60m2
Vaňa
Bez zvierat
Manželská posteľ
Prístelka
Uteráky
WIFI
Nefajčiarska
Umývačka riadu
Chladnička
Mikrovlnka
Vybavená kuchynka
Prostriedky na umývanie
Toaletný papier
Postelné prádlo
Výhľad do tichej ulice

AC Apartmán Gloria

MOŽNOSŤ VYSTAVENIA REKREAČNÉHO POUKAZU.

AC Apartmán Gloria  je situovaný  v polyfunkčnom objekte Javorinka v centre Tatranskej Lomnice. Disponuje jednou spálňou v ktorej sa nachádza manželská posteľ a šatník. V obývaciom priestore sa nachádza rozkladací gauč, ktorý poslúži ako plnohodnotné dvojlôžko.  Priestor  je prepojený s plne vybaveným kuchynským kútom. Kúpeľňa  s priestrannou vaňou  je spojená s toaletou.  V celom objekte je bezplatné WiFi pripojenie na internet a  súkromné parkovisko priamo pred budovou. V tesnej blízkosti sa nachádza multifunkčné ihrisko (v zime s upravenou ľadovou plochou), altánok s grilom a posedením, a ubytovaní hostia môžu využiť aj služby uzamykateľnej lyžiarne.

 

Tatranská Lomnica je jedným z najnavštevovanejších turistických stredísk Vysokých Tatier a svojim návštevníkom ponúka široké možnosti aktívneho oddychu v podobe vysokohorskej turistiky a cykloturistiky, množstvo celoročných kultúrnych podujatí, prírodných krás, športových možností i náučných miest. Nachádza sa tu najdlhšia a najvyššie položená zjazdovka na Slovensku, ktorá je garanciou tej najlepšej lyžovačky, v blízkom okolí sú wellnes centrá, vodné parky, fitness centrá, rôzne atrakcie a množstvo gastronomických služieb. Jedinečnosť polohy umožňuje návštevníkom nespočetné aktivity a trávenie voľného času v ktoromkoľvek ročnom období. 

V okolí apartmánu sa nachádza množstvo reštaurácií a kaviarní. Taktiež sú blízko autobusová, vlaková stanica a aj stanica TEŽ.

aptcare logo
Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.
Viac informácii o cookies.
SÚHLASÍM