Logo
Všetky fotografie

Apartmán Apartment Smrek 47

Štrbské Pleso , Prešovský kraj

Ubytovania vo Vysokých Tatrách

Pobyty s domácimi miláčikmi

Počet izieb: 1

Počet kúpeľní: 1

Vybavenie ubytovania

Max. obsadenie4
Rozloha54m2
Balkón
Samostatné WC
Sprchový kút
Manželská posteľ
Prístelka
Uteráky
Výhľad na hory
WIFI
Sušič vlasov
Nefajčiarska
Žehlička
Chladnička
Mikrovlnka
Vybavená kuchynka
Prostriedky na umývanie
Toaletný papier
Postelné prádlo
Parkovanie zdarma
Garáž zdarma

Apartment Smrek 47

MOŽNOSŤ VYSTAVENIA REKREAČNÉHO POUKAZU

Apartmán AC Smrek č.47 sa nachádza na  3. poschodí apartmánového domu SMREK na Štrbskom plese hneď vedľa novo postavenej Armeria Residence na ulici Maše Halamovej.

Ubytovanie s balkónom so sedením a pekným výhľadom má pôsobivo presvetlený celý interiér. Má pohodlnú manželskú posteľ, smart TV, vybavený kuchynský kút, kúpeľňu (sprchový kút, umývadlo, práčka) a samostatnú toaletu. Kapacita apartmánu sú 4 osoby, ideálne dve dospelé osoby a dve deti. 

Apartmánový objekt Smrek je prepojený s okolitým prírodným prostredím a je postavený v horskom štýle a pôsobí moderným a vzdušným dojmom. K dispozícii je vnútorné parkovacie miesto v garáži a samozrejmosťou je aj optické pripojenie na internet. Súčasťou apartmánu je aj úložná kója pre bicykle a lyže.
Turistické a lyžiarske stredisko Štrbské Pleso je najvyššie položenou tatranskou osadou. Štrbské Pleso je východiskom niekoľkých rôzne náročných vysokohorských túr. Odporúčame Furkotskú a Mlynickú dolinu, či známy vodopád Skok. Pozrieť sa môžete na Popradské Pleso a odtiaľ pokračovať na Rysy, Ostrvu alebo Kôprovský štít. Alebo jednoducho absolvovať člnkovanie na jazere a množstvo športových  a kultúrnych podujatí, ktoré sa tu pravidelne konajú. V zimnej sezóne možnosť zjazdového, skialpového aj bežeckého lyžovania. Jedinečnú atmosféru podčiarkuje aj niekoľko hotelov, reštaurácií a kaviarní. Jednoducho výborná poloha strediska, ako aj samotne Vysoké Tatry umožňujú návštevníkom nespočetné aktivity a trávenie voľného času v ktoromkoľvek ročnom období.

Zvieratká malej rasy sú u nás vítane po dohode a za poplatok.

 

Zobraziť dostupnosť
Späť na katalóg Vyhľadávanie termínu

Potrebujete pomôcť?

V prípade iných otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky, emailom alebo prostredníctvom whatsapu počas pracovných  dní v čase od 08.00 do 16.00

Dominika +421 948 193 064 Martin +421 948 657 220 guest@aptcare.sk reservation@aptcare.sk
aptcare logo

Nečakajte na leto. Užite si letné počasie už teraz

Využite niektorý z našich akciových balíkov na Váš pobyt do 20.6.2024

Tešíme sa na Vašu návštevu

Viac info