Logo
Všetky fotografie

Apartmán Apartment Armeria 8.1

Štrbské Pleso , Prešovský kraj

Ubytovania vo Vysokých Tatrách

Počet izieb: 1

Počet kúpeľní: 1

Vybavenie ubytovania

Max. obsadenie4
Rozloha58m2
Balkón
Samostatné WC
Sprchový kút
Bez zvierat
Manželská posteľ
Uteráky
WIFI
Sušič vlasov
Krb
Nefajčiarska
Žehlička
Umývačka riadu
Chladnička
Mikrovlnka
Vybavená kuchynka
Prostriedky na umývanie
Toaletný papier
Postelné prádlo
Výhľad do tichej ulice
Games and puzzles
Parkovanie zdarma

Apartment Armeria 8.1

MOŽNOSŤ VYSTAVENIA REKREAČNÉHO POUKAZU.

Apartmán 8.1  sa nachádza na  1. poschodí apartmánového domu Armeria residence .

Ubytovanie s balkónom a pekným výhľadom na Kráľovu Hoľu, ako aj s francúzskym oknom presvetľujúcim pôsobivo celý interiér. Apartmán ponúka priestrannú obývaciu izbu s liehovým krbom  a so vstupom na bankón s posedením. Obývacia izba disponuje pohodlným rozkladacím gaučom a smart TV. Spojená je s plne vybavenou kuchynkou a s jedálenským posedením. Spálňa disponuje priestrannou manželskou posteľou , smart TV a šatníkom. Kúpeľňa  ponúka sprchový kút. Veľkou výhodou je práčka, ktorú určite využijete pri dlhších pobytoch. Toaleta je samostatná. Wifi pripojenie je samozrejmosťou. K apartmánu prislúcha aj vonkajšie parkovacie miesto.

Armeria residence objekt prepojený s okolitým prírodným prostredím je postavený v horskom štýle a pôsobí moderným a vzdušným dojmom. 
Turistické a lyžiarske stredisko Štrbské Pleso je najvyššie položenou tatranskou osadou. Štrbské Pleso je východiskom niekoľkých rôzne náročných vysokohorských túr. Odporúčame Furkotskú a Mlynickú dolinu, či známy vodopád Skok. Pozrieť sa môžete na Popradské Pleso a odtiaľ pokračovať na Rysy, Ostrvu alebo Kôprovský štít. Alebo jednoducho absolvovať člnkovanie na jazere a množstvo športových  a kultúrnych podujatí, ktoré sa tu pravidelne konajú. V zimnej sezóne možnosť zjazdového, skialpového aj bežeckého lyžovania. Jedinečnú atmosféru podčiarkuje aj niekoľko hotelov, reštaurácií a kaviarní. Jednoducho výborná poloha strediska, ako aj samotne Vysoké Tatry umožňujú návštevníkom nespočetné aktivity a trávenie voľného času v ktoromkoľvek ročnom období.

Zobraziť dostupnosť
Späť na katalóg Vyhľadávanie termínu

Dlhodobý prenájom

Apartment Armeria 8.1 si vo vybraných termínoch môžete prenajať aj do dlhodobo v cene 1150 EUR/mesačne. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Odoslať

Potrebujete pomôcť?

V prípade iných otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky, emailom alebo prostredníctvom whatsapu počas pracovných  dní v čase od 08.00 do 16.00

Dominika +421 948 193 064 Martin +421 948 657 220 guest@aptcare.sk reservation@aptcare.sk
aptcare logo

Nečakajte na leto. Užite si letné počasie už teraz

Využite niektorý z našich akciových balíkov na Váš pobyt do 20.6.2024

Tešíme sa na Vašu návštevu

Viac info