Logo
Všetky fotografie

Apartmán Apartment Armeria 3.3

Štrbské Pleso , Prešovský kraj

Ubytovania vo Vysokých Tatrách

Počet izieb: 1

Počet kúpeľní: 1

Vybavenie ubytovania

Max. obsadenie4
Rozloha55m2
Balkón
Samostatné WC
Sprchový kút
Bez zvierat
Manželská posteľ
Prístelka
Uteráky
WIFI
Sušič vlasov
Nefajčiarska
Mikrovlnka
Vybavená kuchynka
Prostriedky na umývanie
Postelné prádlo
Parkovanie zdarma

Apartment Armeria 3.3

MOŽNOSŤ VYSTAVENIA REKREAČNÉHO POUKAZU.

Apartmán Armeria 3.3  sa nachádza na  3. poschodí.

Ubytovanie s jednou spálňou a  atraktívnou loggiou s krásnym výhľadom na panorámu Vysokých Tatier ako aj s francúzskym oknom presvetľujúcim pôsobivo celý interiér. Má pohodlnú manželskú posteľ, TV, obývaciu miestnosť spojenú s vybaveným kuchynským kútom, kúpelňu (sprchový kút, umývadlo) a samostatnú toaletu. Kapacita apartmánu sú 4 osoby. 

Armeria residence je  objekt prepojený s okolitým prírodným prostredím je postavený v horskom štýle a pôsobí moderným a vzdušným dojmom. K dispozícii je vonkajšie parkovacie miesto a samozrejmosťou je aj optické pripojenie na internet.
Turistické a lyžiarske stredisko Štrbské Pleso je najvyššie položenou tatranskou osadou. Štrbské Pleso je východiskom niekoľkých rôzne náročných vysokohorských túr. Odporúčame Furkotskú a Mlynickú dolinu či známy vodopád Skok. Pozrieť sa môžete na Popradské Pleso a odtiaľ pokračovať na Rysy, Ostrvu alebo Kôprovský štít. Alebo jednoducho absolvovať člnkovanie na jazere a množstvo športových a kultúrnych podujatí, ktoré sa tu pravidelne konajú. V zimnej sezóne možnosť zjazdového, skalkového aj bežeckého lyžovania. Jedinečnú atmosféru podčiarkuje aj niekoľko hotelov, reštaurácií a kaviarní. Jednoducho výborná poloha strediska, ako aj samotne Vysoké Tatry umožňujú návštevníkom nespočetné aktivity a trávenie voľného času v ktoromkoľvek ročnom období.

Zobraziť dostupnosť
Späť na katalóg Vyhľadávanie termínu

Dlhodobý prenájom

Apartment Armeria 3.3 si vo vybraných termínoch môžete prenajať aj do dlhodobo v cene 850 EUR/mesačne. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Odoslať

Potrebujete pomôcť?

V prípade iných otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky, emailom alebo prostredníctvom whatsapu počas pracovných  dní v čase od 08.00 do 16.00

Dominika +421 948 193 064 Martin +421 948 657 220 guest@aptcare.sk reservation@aptcare.sk
aptcare logo

Nečakajte na leto. Užite si letné počasie už teraz

Využite niektorý z našich akciových balíkov na Váš pobyt do 20.6.2024

Tešíme sa na Vašu návštevu

Viac info