Logo
Všetky fotografie

Apartmán AC Apt. Armeria 3.3

Štrbské Pleso , Prešovský kraj

Vysoké Tatry

Odporúčané

Počet izieb: 1

Počet kúpeľní: 1

Vybavenie ubytovania

Max. obsadenie4
Rozloha55m2
Balkón
Samostatné WC
Sprchový kút
Bez zvierat
Manželská posteľ
Prístelka
Uteráky
WIFI
Sušič vlasov
Nefajčiarska
Mikrovlnka
Vybavená kuchynka
Prostriedky na umývanie
Postelné prádlo
Parkovanie zdarma

AC Apt. Armeria 3.3

Apartmán Armeria 3.3  sa nachádza na  3. poschodí.

Ubytovanie s jednou spálňou a  atraktívnou loggiou s krásnym výhľadom na panorámu Vysokých Tatier ako aj s francúzskym oknom presvetľujúcim pôsobivo celý interiér. Má pohodlnú manželskú posteľ, TV, obývaciu miestnosť spojenú s plne vybaveným kuchynským kútom, kúpelňu (sprchový kút, umývadlo) a samostatnú toaletu. Kapacita apartmánu  sú dve štyri. 

 

Ameria residence je  objekt prepojený s okolitým prírodným prostredím je postavený v horskom štýle a pôsobí moderným a vzdušným dojmom. K dispozícii je parkovacie miesto v podzemnej garáži a samozrejmosťou je aj optické pripojenie na internet. Súčasťou apartmánu je aj úložná kója pre bicykle a lyže.
Turistické a lyžiarske stredisko Štrbské Pleso je najvyššie položenou tatranskou osadou. Štrbské Pleso je východiskom niekoľkých rôzne náročných vysokohorských túr. Odporúčame Furkotskú a Mlynickú dolinu či známy vodopád Skok. Pozrieť sa môžete na Popradské Pleso a odtiaľ pokračovať na Rysy, Ostrvu alebo Kôprovský štít. Alebo jednoducho absolvovať člnkovanie na jazere a množstvo športových a kultúrnych podujatí, ktoré sa tu pravidelne konajú. V zimnej sezóne možnosť zjazdového, skalkového aj bežeckého lyžovania. Jedinečnú atmosféru podčiarkuje aj niekoľko hotelov, reštaurácií a kaviarní. Jednoducho výborná poloha strediska, ako aj samotne Vysoké Tatry umožňujú návštevníkom nespočetné aktivity a trávenie voľného času v ktoromkoľvek ročnom období.

aptcare logo
Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.
Viac informácii o cookies.
SÚHLASÍM