Logo
Všetky fotografie

Apartmán AC Apartment Maša Armeria Residence

Štrbské Pleso , Prešovský kraj

Vysoké Tatry

Odporúčané

Počet izieb: 1

Počet kúpeľní: 1

Vybavenie ubytovania

Max. obsadenie3
Rozloha41m2
Balkón
Samostatné WC
Sprchový kút
Bez zvierat
Manželská posteľ
Prístelka
Uteráky
WIFI
Nefajčiarska
Chladnička
Mikrovlnka
Vybavená kuchynka
Prostriedky na umývanie
Toaletný papier
Neflix / HBO GO
Výhľad do záhrady
Parkovanie zdarma

AC Apartment Maša Armeria Residence

MOŽNOSŤ VYSTAVENIA REKREAČNÉHO POUKAZU.

Apartmán Maša 23 Armeria Residence  sa nachádza na  3. poschodí.

Ubytovanie s atraktívnou loggiou a krásnym výhľadom na panorámu Vysokých Tatier ako aj s francúzskym oknom presvetľujúcim pôsobivo celý interiér. Má pohodlnú manželskú posteľ, TV, plne vybavený kuchynský kút, kúpelňu (sprchový kút, umývadlo) a samostatnú toaletu. Kapacita štúdia sú 3 osoby.  V budove sa nachádza výťah.

Ameria residence objekt prepojený s okolitým prírodným prostredím je postavený v horskom štýle a pôsobí moderným a vzdušným dojmom. K dispozícii je parkovacie miesto priamo pred ubytovaním a samozrejmosťou je aj optické pripojenie na internet. 
Turistické a lyžiarske stredisko Štrbské Pleso je najvyššie položenou tatranskou osadou. Štrbské Pleso je východiskom niekoľkých rôzne náročných vysokohorských túr. Odporúčame Furkotskú a Mlynickú dolinu, či známy vodopád Skok. Pozrieť sa môžete na Popradské Pleso a odtiaľ pokračovať na Rysy, Ostrvu alebo Kôprovský štít. Alebo jednoducho absolvovat člnkovanie na jazere a množstvo športových  a kultúrnych podujatí, ktoré sa tu pravidelne konajú. V zimnej sezóne možnosť zjazdového, skialpového aj bežeckého lyžovania. Jedinečnú atmosféru podčiarkuje aj niekoľko hotelov, reštaurácií a kaviarní. Jednoducho výborná poloha strediska ako aj samotne Vysoké Tatry umožňujú návštevníkom nespočetné aktivity a trávenie voľného času v ktoromkoľvek ročnom období.

aptcare logo
Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.
Viac informácii o cookies.
SÚHLASÍM