Logo
Všetky fotografie

Apartmán AC Apartmán B8

Veľká Lomnica , Prešovský kraj

Altánok s možnosťou grilovania

Vysoké Tatry

Odporúčané

Pobyty s privátnym wellness

Počet izieb: 1

Počet kúpeľní: 1

Vybavenie ubytovania

Max. obsadenie5
Rozloha62m2
Balkón
Vaňa
Samostatné WC
Manželská posteľ
Prístelka
Uteráky
Výhľad na hory
WIFI
Kávovar
Nefajčiarska
Žehlička
Umývačka riadu
Chladnička
Mikrovlnka
Vybavená kuchynka
Prostriedky na umývanie
PC stôl
Toaletný papier
Postelné prádlo
Parkovanie zdarma
Parkovanie za poplatok
Garáž za poplatok

AC Apartmán B8

MOŽNOSŤ VYSTAVENIA REKREAČNÉHO POUKAZU.

AC Apartmán B8 je moderne zariadené ubytovanie s maximálnou kapacitou 5 osôb. Ubytovanie sa nachádza vo Veľkej Lomnici v Apartmánovom komplexe Apartmány Lomnica. Ubytovanie je 6 km vzdialené od Tatranskej Lomnice. Apartmán je plne vybavený pre všetky vaše potreby. Plne vybavená kuchyňa, Jedna spálňa s manželskou posteľou a v obývacej miestnosti sa nachádzajú dve rozkladacie pohovky , plochá TV . Samostatná kúpeľňa s práčkou a samostatná toaleta. Výhodou je aj súkromné parkovacie miesto v garáži, ktoré je možné si prenajať za poplatok 9 eur na deň . Vonkajšie parkovanie je zdarma.

Apartmány Lomnica,ponúkajú  našim hosťom 16 hodín recepciu, platené wellness, či tenisové kurty za poplatok. Hostia majú možnosť si príjemne posedieť v altánku, kde je možné si opekať, zatiaľ čo sa deti môžu zabaviť na preliezkach. V zlom počasí môžu využiť detský kútik v apartmánovom dome, alebo si zapožičať spoločenské hry na recepcii.

Veľká Lomnica a jej okolie ako aj bezprostredná blízkosť Vysokých Tatier ponúkajú široké možnosti aktívneho oddychu v podobe vysokohorskej turistiky a cykloturistiky, kultúrne, historické a zábavné možnosti, k dispozícii tu sú wellnes centrá, vodné parky, fitness centrá, rôzne atrakcie a množstvo gastronomických služieb. Jedinečnosť polohy umožňuje návštevníkom nespočetné aktivity a trávenie voľného času v ktoromkoľvek ročnom období.

Zobraziť dostupnosť
Späť na katalóg Vyhľadávanie termínu

Dlhodobý prenájom

AC Apartmán B8 si vo vybraných termínoch môžete prenajať aj do dlhodobo v cene 750 EUR/mesačne. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Odoslať
aptcare logo
Prehliadaním našej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.
Viac informácii o cookies.
SÚHLASÍM