Logo
Všetky fotografie

Chata AC Vila Quattro

Tatranská Lomnica , Prešovský kraj

Vysoké Tatry

Odporúčané

Počet izieb: 2

Počet kúpeľní: 2

Vybavenie ubytovania

Max. obsadenie4
Rozloha100m2
Balkón
Sprchový kút
Bez zvierat
Manželská posteľ
Uteráky
Výhľad na hory
WIFI
Sušič vlasov
Krb
Nefajčiarska
Chladnička
Mikrovlnka
Vybavená kuchynka
Toaletný papier
Postelné prádlo
Výhľad do záhrady
Parkovanie zdarma

AC Vila Quattro

MOŽNOSŤ VYSTAVENIA REKREAČNÉHO POUKAZU.

AC Vila Quattro sa nachádza v novovybudovanej časti Tatranskej Lomnici. Vila ponúka krásne moderné ubytovanie pre 4 osoby. Na prízemí vily sa nachádza obývacia miestnosť s krbom a plne vybaveným kuchynským kútom. Taktiež je tu jedna z dvoch kúpeľní so sprchovacím kútom, toaletou a práčkou. Na poschodí sa nachádzajú 2 spálne a druhá kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Jedna spálňa s balkónom je orientovaná na Vysoké Tatry a druhá má výhľad do záhrady a lesa.

Parkovanie zdarma je priamo pred vilou a hostia majú k dispozícii aj bezplatné WiFi pripojenie.

Tatranská Lomnica je jedným z najnavštevovanejších turistických stredísk Vysokých Tatier a svojim návštevníkom ponúka široké možnosti aktívneho oddychu v podobe vysokohorskej turistiky a cykloturistiky, množstvo celoročných kultúrnych podujatí, prírodných krás, športových možností i náučných miest. Nachádza sa tu najdlhšia a najvyššie položená zjazdovka na Slovensku, ktorá je garanciou tej najlepšej lyžovačky, v blízkom okolí sú wellnes centrá, vodné parky, fitness centrá, rôzne atrakcie a množstvo gastronomických služieb. Jedinečnosť polohy umožňuje návštevníkom nespočetné aktivity a trávenie voľného času v ktoromkoľvek ročnom období. 

Zobraziť dostupnosť
Späť na katalóg Vyhľadávanie termínu

Dlhodobý prenájom

AC Vila Quattro si vo vybraných termínoch môžete prenajať aj do dlhodobo v cene 1500 EUR/mesačne. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Odoslať
aptcare logo
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím