Logo
Všetky fotografie

Apartmán AC Apartmán Armeria 9.1

Štrbské Pleso , Prešovský kraj

Ubytovania vo Vysokých Tatrách

Počet izieb: 1

Počet kúpeľní: 1

Vybavenie ubytovania

Max. obsadenie4
Rozloha55m2
Sprchový kút
Bez zvierat
Manželská posteľ
Prístelka
Uteráky
WIFI
Nefajčiarska
Umývačka riadu
Chladnička
Mikrovlnka
Vybavená kuchynka
Toaletný papier
Postelné prádlo
Parkovanie zdarma
Garáž zdarma

AC Apartmán Armeria 9.1

MOŽNOSŤ VYSTAVENIA REKREAČNÉHO POUKAZU.

Apartmán 9.1 - apartmán s 1 spálňou ponúka ubytovanie pre 4osoby. V spálni sa nachádza manželská posteľ, šatníková skriňa. Obývačka je spojená s vybaveným kuchynským kútom. Nachádza sa tu rozkladacia pohovka pre 2 osoby, TV a jedálenské sedenie pre 4 osoby. Kúpeľňa má sprchový kút, umývadlo a toaletu. K tomuto apartmánu patrí sklad pre bicykle, či lyže, ktorý sa nachádza na chodbe, hneď vedľa apartmánu.

Taktiež Vás poteší free WiFi a vlastné parkovacie miesto v garáži v cene.

Apartmán v Ameria residence na Štrbskom Plese. Ameria residence objekt prepojený s okolitým prírodným prostredím je postavený v horskom štýle a pôsobí moderným a vzdušným dojmom. Turistické a lyžiarske stredisko Štrbské Pleso je najvyššie položenou tatranskou osadou. Štrbské Pleso je východiskom niekoľkých rôzne náročných vysokohorských túr. Odporúčame Furkotskú a Mlynickú dolinu, či známy vodopád Skok. Pozrieť sa môžete na Popradské Pleso a odtiaľ pokračovať na Rysy, Ostrvu alebo Kôprovský štít. Alebo jednoducho absolvovat člnkovanie na jazere a množstvo športových  a kultúrnych podujatí, ktoré sa tu pravidelne konajú. V zimnej sezóne možnosť zjazdového, skialpového aj bežeckého lyžovania. Jedinečnú atmosféru podčiarkuje aj niekoľko hotelov, reštaurácií a kaviarní. Jednoducho výborná poloha strediska ako aj samotne Vysoké Tatry umožňujú návštevníkom nespočetné aktivity a trávenie voľného času v ktoromkoľvek ročnom období.

 

Zobraziť dostupnosť
Späť na katalóg Vyhľadávanie termínu

Dlhodobý prenájom

AC Apartmán Armeria 9.1 si vo vybraných termínoch môžete prenajať aj do dlhodobo v cene 1000 EUR/mesačne. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Odoslať

Potrebujete pomôcť?

V prípade iných otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky, emailom alebo prostredníctvom whatsapu počas pracovných  dní v čase od 08.00 do 16.00

Dominika +421 948 193 064 Martin +421 948 657 220 guest@aptcare.sk reservation@aptcare.sk
aptcare logo

Jeseň plná slnečných lúčov je tu

Zažite krásne jesenné počasie v jednej z naších nehnuteľností so zľavovým kódom ,,jesen5".

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Viac info
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím