Logo
Všetky fotografie

Apartmán AC Apartmán Tatranská B12

Veľká Lomnica , Prešovský kraj

Počet izieb: 1

Počet kúpeľní: 1

Vybavenie ubytovania

Max. obsadenie4
Rozloha60m2
Balkón
Samostatné WC
Sprchový kút
Manželská posteľ
Uteráky
Výhľad na hory
WIFI
Sušič vlasov
Nefajčiarska
Chladnička
Mikrovlnka
Vybavená kuchynka
Prostriedky na umývanie
Toaletný papier
Postelné prádlo
Výhľad do záhrady
Výhľad do tichej ulice
Parkovanie zdarma

AC Apartmán Tatranská B12

MOŽNOSŤ VYSTAVENIA REKREAČNÉHO POUKAZU.

AC Apartmán Tatranská B12 sa nachádza v obci Veľká Lomnica  v apartmánovom komplexe  Apartmány Lomnica len 6 km od Tatranskej Lomnice. Apartmán sa nachádza na 2. poschodí v budove s výťahom a   ponúka ubytovanie pre 4 osoby. Apartmán disponuje  1 spálňou s manželskou posťeľou a vstupom na balkón. Kuchynka s jedĺenským posedením  je plne vybavená. Obývací priestor disponuje 2 samostatnými jednolôžkami   a gaučom, tv a vstupom na balkón s posedením a výhľadom  na Vysoké Tatry. Kúpeľňa má sprchovací kút, umývadlo a práčku, toaleta je oddelená.  Bezplatné wifi a parkovanie priamo pred objektom je samozrejmosťou. Apartmány Lomnica ponúkajúa našim hosťom 16-h.  recepciu, platené wellness, či tenisové kurty za poplatok. Hostia majú možnosť si príjemne posedieť v altánku, kde je možné si opekať, zatiaľ čo sa deti môžu zabaviť na preliezkach. V zlom počasí môžu využiť detský kútik v apartmánovom dome, alebo si zapožičať spoločenské hry na recepcii. Veľká Lomnica a jej okolie ako aj bezprostredná blízkosť Vysokých Tatier ponúkajú široké možnosti aktívneho oddychu v podobe vysokohorskej turistiky a cykloturistiky, kultúrne, historické a zábavné možnosti, k dispozícii tu sú wellnes centrá, vodné parky, fitness centrá, rôzne atrakcie a množstvo gastronomických služieb. Jedinečnosť polohy umožňuje návštevníkom nespočetné aktivity a trávenie voľného času v ktoromkoľvek ročnom období.

Zobraziť dostupnosť
Späť na katalóg Vyhľadávanie termínu

Dlhodobý prenájom

AC Apartmán Tatranská B12 si vo vybraných termínoch môžete prenajať aj do dlhodobo v cene 630 EUR/mesačne. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Odoslať
aptcare logo
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím