Logo
Všetky fotografie

Apartmán Apartment Tatranska B5

Veľká Lomnica , Prešovský kraj

Ubytovania vo Vysokých Tatrách

Pobyty s domácimi miláčikmi

Pobyty s možnosťou wellnessu

Počet izieb: 1

Počet kúpeľní: 1

Vybavenie ubytovania

Max. obsadenie4
Rozloha60m2
Balkón
Samostatné WC
Sprchový kút
Manželská posteľ
Uteráky
WIFI
Sušič vlasov
Nefajčiarska
Vybavená kuchynka
Prostriedky na umývanie
Toaletný papier
Postelné prádlo
Výhľad do záhrady
Výhľad do tichej ulice
Parkovanie zdarma

Apartment Tatranska B5

MOŽNOSŤ VYSTAVENIA REKREAČNÉHO POUKAZU.

Apartment Tatranska B5 sa nachádza v obci Veľká Lomnica  v apartmánovom komplexe  Apartmány Lomnica len 6 km od Tatranskej Lomnice. Apartmán sa nachádza na 2. poschodí v budove s výťahom a   ponúka ubytovanie pre 4 osoby. Apartmán disponuje  1 spálňou s manželskou posťeľou a vstupom na balkón. Kuchynka s jedálenským posedením  je plne vybavená. Obývací priestor disponuje 2 samostatnými jednolôžkami   a gaučom, tv a vstupom na balkón s posedením a výhľadom do záhrady. Kúpeľňa má sprchovací kút, umývadlo a práčku, toaleta je oddelená.  Súčasťou apartmánu je aj šatník, kde sa nachádza práčka, sušak na prádlo a žehlička. Bezplatné wifi a parkovanie priamo pred objektom je samozrejmosťou.

Apartmány Lomnica ponúkajúa našim hosťom 16-h.  recepciu, platené wellness, či tenisové kurty za poplatok. Hostia majú možnosť si príjemne posedieť v altánku, kde je možné si opekať, zatiaľ čo sa deti môžu zabaviť na preliezkach. V zlom počasí môžu využiť detský kútik v apartmánovom dome, alebo si zapožičať spoločenské hry na recepcii. Veľká Lomnica a jej okolie ako aj bezprostredná blízkosť Vysokých Tatier ponúkajú široké možnosti aktívneho oddychu v podobe vysokohorskej turistiky a cykloturistiky, kultúrne, historické a zábavné možnosti, k dispozícii tu sú wellnes centrá, vodné parky, fitness centrá, rôzne atrakcie a množstvo gastronomických služieb. Jedinečnosť polohy umožňuje návštevníkom nespočetné aktivity a trávenie voľného času v ktoromkoľvek ročnom období.

Zvieratká malej rasy sú u nás vítané, za poplatok 25€/pobyt a po dohode s ubytovateľom.

Zobraziť dostupnosť
Späť na katalóg Vyhľadávanie termínu

Dlhodobý prenájom

Apartment Tatranska B5 si vo vybraných termínoch môžete prenajať aj do dlhodobo v cene 630 EUR/mesačne. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Odoslať

Potrebujete pomôcť?

V prípade iných otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky, emailom alebo prostredníctvom whatsapu počas pracovných  dní v čase od 08.00 do 16.00

Dominika +421 948 193 064 Martin +421 948 657 220 guest@aptcare.sk reservation@aptcare.sk
aptcare logo

Nečakajte na leto. Užite si letné počasie už teraz

Využite niektorý z našich akciových balíkov na Váš pobyt do 20.6.2024

Tešíme sa na Vašu návštevu

Viac info