Logo
Všetky fotografie

Apartmán AC Apartmán Snow5

Starý Smokovec , Prešovský kraj

Počet izieb: 1

Počet kúpeľní: 1

Vybavenie ubytovania

Max. obsadenie4
Rozloha40m2
Vaňa
Samostatné WC
Manželská posteľ
Uteráky
WIFI
Sušič vlasov
Nefajčiarska
Chladnička
Mikrovlnka
Vybavená kuchynka
Prostriedky na umývanie
Toaletný papier
Postelné prádlo
Výhľad do tichej ulice
Parkovanie zdarma

AC Apartmán Snow5

MOŽNOSŤ VYSTAVENIA REKREAČNÉHO POUKAZU.

Apartmán sa nachádza v centre Starého Smokovca, len pár metrov od stanice TEŽ a autobusovej stanice. Apartmán ponúka moderné ubytovanie pre 4 osoby a k dispozícii je aj detská postieľka ( za príplatok ). Kuchyňa je dostatočne vybavená a súčasťou apartmánu je kúpeľňa s vaňou a oddelenou toaletou. K apartmánu patrí súkromné parkovisko, ktoré je zdarma. Bezplatné WiFi pripojenie je samozrejmosťou. 

Lokalita apartmánu je vynikajúca, nakoľko sa nachádza len pár metrov od TEŽ stanice a 1 min. od autobusovej stanice.
Blízko apartmánu sa nachádza (3min. pešo) Tricklandia a prameň minerálnej vody. Starý Smokovec má jedinečnú polohu a na skok je to električkou na Štrbské pleso či do Tatranskej Lomnice. Priamo zo Starého Smokovca (cca 5 min. pešo od apartmánu) ide pozemná lanovka na Hrebienok a odkiaľ môžete podniknúť rôzne túry po tatranskej magistrále.

Zobraziť dostupnosť
Späť na katalóg Vyhľadávanie termínu

Dlhodobý prenájom

AC Apartmán Snow5 si vo vybraných termínoch môžete prenajať aj do dlhodobo v cene 800 EUR/mesačne. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Odoslať
aptcare logo
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím