Logo
Všetky fotografie

Apartmán Apartment High Tatras View

Veľká Lomnica , Prešovský kraj

Ubytovania vo Vysokých Tatrách

Pobyty s možnosťou wellnessu

Počet izieb: 1

Počet kúpeľní: 1

Vybavenie ubytovania

Max. obsadenie4
Rozloha61m2
Balkón
Samostatné WC
Sprchový kút
Bez zvierat
Manželská posteľ
Uteráky
Výhľad na hory
WIFI
Sušič vlasov
Nefajčiarska
Žehlička
Umývačka riadu
Chladnička
Mikrovlnka
Vybavená kuchynka
Prostriedky na umývanie
Toaletný papier
Postelné prádlo
Výhľad do tichej ulice
Parkovanie zdarma

Apartment High Tatras View

MOŽNOSŤ VYSTAVENIA REKREAČNÉHO POUKAZU.

Apartment High Tatras View sa nachádza v krásnom tichom prostredí pod Vysokými Tatrami, v obci Veľká Lomnica, iba 5 km od Tatranskej Lomnice. 
Apartmán ponúka moderné ubytovanie pre 4 osoby. Naši hostia majú k dispozícii jednu spálňu s manželskou posteľou, balkónom s výhľadom na Vysoké Tatry a  veľkú obývaciu miestnosť s rozkladacou sedačkou. Obývacia miestnosť je spojená s plne vybavenou kuchyňou, kde nájdete chladničku, umývačku riadu, mikrovlnú rúru či varnú kanvicu. Taktiež sa tu nachádza jedálenské posedenie pre 4 osoby a druhý balkón, orientovaný na juh.   
Obývacia miestnosť ponúka veľkú TV s plochou obrazovkou, kde si môžete pozrieť káblovú televíziu a samozrejmosťou je free wifi pripojenie.
K vybaveniu kúpeľne patrí tiež sprchový kút, umývadlo, práčka a fén. Apartmán má samostatnú toaletu. 
K apartmánu patrí parkovacie miesto, ktoré je zdarma. Nachádza sa priamo pred apartmánovým domom. Pre tých, ktorý svoje auto nechcú nechávať na vonkajšom parkovisku, ponúkame platené parkovacie miesto v garáži.
Súčasťou apartmánového domu je aj výťah.

Apartment High Tatras View sa nachádza v areáli Apartmánov Lomnica, ktorý ponúka našim hosťom non-stop recepciu, platené wellness, či tenisové kurty za poplatok. Hostia majú možnosť si príjemne posedieť v altánku, kde je možné si opekať, zatiaľ čo sa deti môžu zabaviť na preliezkach. V zlom počasí môžu využiť detský kútik v apartmánovom dome, alebo si zapožičať spoločenské hry na recepcii.

Veľká Lomnica a jej okolie ako aj bezprostredná blízkosť Vysokých Tatier ponúkajú široké možnosti aktívneho oddychu v podobe vysokohorskej turistiky a cykloturistiky, kultúrne, historické a zábavné možnosti, k dispozícii tu sú wellnes centrá, vodné parky, fitness centrá, rôzne atrakcie a množstvo gastronomických služieb. Jedinečnosť polohy umožňuje návštevníkom nespočetné aktivity a trávenie voľného času v ktoromkoľvek ročnom období.

Zobraziť dostupnosť
Späť na katalóg Vyhľadávanie termínu

Dlhodobý prenájom

Apartment High Tatras View si vo vybraných termínoch môžete prenajať aj do dlhodobo v cene 670 EUR/mesačne. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Odoslať

Potrebujete pomôcť?

V prípade iných otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky, emailom alebo prostredníctvom whatsapu počas pracovných  dní v čase od 08.00 do 16.00

Dominika +421 948 193 064 Martin +421 948 657 220 guest@aptcare.sk reservation@aptcare.sk
aptcare logo

Nečakajte na leto. Užite si letné počasie už teraz

Využite niektorý z našich akciových balíkov na Váš pobyt do 20.6.2024

Tešíme sa na Vašu návštevu

Viac info