Logo
Všetky fotografie

Apartmán AC Penzak Cozy Apartment

Nový Smokovec , Prešovský kraj

Počet izieb: 1

Počet kúpeľní: 1

Vybavenie ubytovania

Max. obsadenie4
Rozloha53m2
Sprchový kút
Manželská posteľ
Prístelka
Uteráky
Výhľad na hory
Nefajčiarska
Chladnička
Mikrovlnka
Vybavená kuchynka
Prostriedky na umývanie
Toaletný papier
Postelné prádlo
Parkovanie zdarma

AC Penzak Cozy Apartment

MOŽNOSŤ VYSTAVENIA REKREAČNÉHO POUKAZU.

Ubytovacie zariadenie AC Penzak Cozy Apartment sa nachádza v Starom Smokovci - časť Nový Smokovec, 8 km od Gerlachovského a 5 km od Tatranskej Lomnice a ponúka ubytovanie s výhľadom na hory. Počas pobytu môžete parkovať na bezplatnom súkromnom parkovisku a v okolí sa môžete venovať rôznym aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Apartmán ponúka 1 spálňu, satelitnú TV s plochou obrazovkou, kuchynský kút s chladničkou a 1 kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC.

Apartmánový dom sa nachádza len pár metrov od zastávky TEŽ (Nový Smokovec). Z apartmánu je dobrá dostupnosť na turistické chodníky. 10 minút pešo sa nachádza stanica pozemnej lanovky na Hrebienok. 

Zobraziť dostupnosť
Späť na katalóg Vyhľadávanie termínu

Dlhodobý prenájom

AC Penzak Cozy Apartment si vo vybraných termínoch môžete prenajať aj do dlhodobo v cene 600 EUR/mesačne. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Odoslať
aptcare logo
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím