Logo
Všetky fotografie

Apartmán Apartment Milo

Nový Smokovec , Prešovský kraj

Ubytovania vo Vysokých Tatrách

Počet izieb: 2

Počet kúpeľní: 1

Vybavenie ubytovania

Max. obsadenie5
Rozloha60m2
Samostatné WC
Sprchový kút
Bez zvierat
Manželská posteľ
Prístelka
Uteráky
WIFI
Sušič vlasov
Nefajčiarska
Umývačka riadu
Chladnička
Mikrovlnka
Vybavená kuchynka
Prostriedky na umývanie
Toaletný papier
Postelné prádlo
Výhľad do záhrady
Výhľad do tichej ulice
Parkovanie zdarma

Apartment Milo

MOŽNOSŤ VYSTAVENIA REKREAČNÉHO POUKAZU.

AC Apartmán Milo sa nachádza v Starom Smokovci - časť Nový Smokovec, 10 km od Gerlachovského a 5 km od Tatranskej Lomnice, a ponúka ubytovanie s výhľadom na Tatry. 

V apartmáne je k dispozícii kuchyňa s mikrovlnnou rúrou, chladničkou a práčkou spojená s obývacou izbou s priestorom na posedenie a jedálenským priestorom, 1 a pol spálne a kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatné WC. K vybaveniu patrí TV s plochou obrazovkou.

Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom je situovaný v oblasti, kde sa môžete venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie v neďalekej Tatranskej Lomnici.

Vysoké Tatry a turistické centrum Starý Smokovec poskytujú široké možnosti aktívneho oddychu v podobe vysokohorskej turistiky, cykloturistiky, rôznych výletov či už za kultúrou alebou histórickými a prírodnými krásami. Celoročne sa dajú navštíviť aj aquaparky Aquacity Poprad, alebo Thermal Park Vrbov. Počas zimnej sezóny je pripravených tiež množstvo aktivít, s ktorými sa určite nikdo nudiť nebude. Korčuľovanie, sánkovačka, jazda na saniach, lyžovanie a bežkovanie v niekoľkých lyžiarskych strediskách. Jednoducho aktivity a atrakcie v regióne Tatry ponúkajú možnosť využiť voľný čas veľmi rôznorode. Apartmán a nádherné tatranské prostredie sú priam ideálne na strávenie dovolenky a to za najlepšiu cenu.

 

 

 

Zobraziť dostupnosť
Späť na katalóg Vyhľadávanie termínu

Dlhodobý prenájom

Apartment Milo si vo vybraných termínoch môžete prenajať aj do dlhodobo v cene 750 EUR/mesačne. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Odoslať

Potrebujete pomôcť?

V prípade iných otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky, emailom alebo prostredníctvom whatsapu počas pracovných  dní v čase od 08.00 do 16.00

Dominika +421 948 193 064 Martin +421 948 657 220 guest@aptcare.sk reservation@aptcare.sk
aptcare logo

Nečakajte na leto. Užite si letné počasie už teraz

Využite niektorý z našich akciových balíkov na Váš pobyt do 20.6.2024

Tešíme sa na Vašu návštevu

Viac info