Logo
Všetky fotografie

Apartmán AC Apartmán v srdci Tatier

Nový Smokovec , Prešovský kraj

Ubytovania vo Vysokých Tatrách

Ubytovania 2 a viac spalní

Počet izieb: 2

Počet kúpeľní: 1

Vybavenie ubytovania

Max. obsadenie5
Rozloha75m2
Balkón
Vaňa
Samostatné WC
Manželská posteľ
Prístelka
Uteráky
Výhľad na hory
WIFI
Sušič vlasov
Nefajčiarska
Umývačka riadu
Chladnička
Mikrovlnka
Vybavená kuchynka
Toaletný papier
Blue-ray prehrávač
Postelné prádlo
Parkovanie zdarma

AC Apartmán v srdci Tatier

MOŽNOSŤ VYSTAVENIA REKREAČNÉHO POUKAZU.

Apartmán sa nachádza priamo v srdci Vysokých Tatier, na najvyššom poschodí apartmánového domu, pričom nemá žiadnych priamych susedov. Ponúka ubytovanie pre 5 osôb, v dvoch spálňach. Z apartmánu sú nadherné scenérie na 3 svetové strany, ktoré poskytujú neopakovateľný zážitok. Apartmán je plne zariadený a vybavený všetkým potrebným pre Váš pobyt. V cene apartmánu je parkovanie a WiFi. 

Len pár metrov od apartmánu sa nachádza zastávka TEŽ. V blízkom okolí je lyžiarsky vlek pre nenáročných, stanica pozemnej lanovky na Hrebienok a množstvo turistických chodníkov.

Vysoké Tatry a turistické centrum Starý Smokovec poskytujú široké možnosti aktívneho oddychu v podobe vysokohorskej turistiky, cykloturistiky, rôznych výletov či už za kultúrou alebou histórickými a prírodnými krásami. Celoročne sa dajú navštíviť aj aquaparky Aquacity Poprad, alebo Thermal Park Vrbov. Počas zimnej sezóny je pripravených tiež množstvo aktivít, s ktorými sa určite nikdo nudiť nebude. Korčuľovanie, sánkovačka, jazda na saniach, lyžovanie a bežkovanie v niekoľkých lyžiarskych strediskách. Jednoducho aktivity a atrakcie v regióne Tatry ponúkajú možnosť využiť voľný čas veľmi rôznorode. 

 

Zobraziť dostupnosť
Späť na katalóg Vyhľadávanie termínu

Dlhodobý prenájom

AC Apartmán v srdci Tatier si vo vybraných termínoch môžete prenajať aj do dlhodobo v cene 950 EUR/mesačne. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Odoslať

Potrebujete pomôcť?

V prípade iných otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky, emailom alebo prostredníctvom whatsapu počas pracovných  dní v čase od 08.00 do 16.00

Dominika +421 948 193 064 Martin +421 948 657 220 guest@aptcare.sk reservation@aptcare.sk
aptcare logo

Jeseň plná slnečných lúčov je tu

Zažite krásne jesenné počasie v jednej z naších nehnuteľností so zľavovým kódom ,,jesen5".

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Viac info
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím