Moje konto
Dátum príchodu
Prosím vyberte
Dátum odchodu
Prosím vyberte
Tento deň v týždni nie je dostupný pre príchod. Vyberte z dostupných dní alebo prejdite na hlavné vyhľadávanie mimo pobytového balíka.
Počet nocí:
Potvrdiť výber
10.0/10

2 hodnotení

10.0

celkové hodnotenie

2

skutočných hostí

Katarína Páry12.06.2024

10
Veľmi pekný a vkusne zariadený apartmán D413 v hoteli Hrebienok resort, výborná poloha blízko lanovky na Hrebienok, stanici TEŽ. Bonusom je krásny výhľad a parkovanie v garáži. So všetkým sme boli spokojní.

Jana Rodina21.03.2023

10
Krásný apartmán na 6. patře s nádherným výhledem na Nízké Tatry. Nic nám v něm nechybělo, byl dobře vybaven veškerým nádobím. Dostatečně prostorný pro 5 člennou rodinu s pejskem. V případě potřeby nebyl problém spojit se se vstřícnou paní provozovatelkou, která byla ochotná a vždy dobře poradila. Byli jsme maximálně spokojení a děkujeme.
Žádná výrazná negatíva nejsou, ale překvapilo nás, že apartmán nemá ústřední topení, na kterém by bylo možné sušit věci - rukavice a pod. (byli jsme lyžovat)

Alexandra Rodina s malými deťmi12.02.2023

10
Čistý a priestranný apartmán, vybavený všetkým čo sme potrebovali, dispozícia apartmánu je veľmi šikovne riešená, bolo nás 6+2 deti a napriek tomu sme sa pohodlne zmestili. Výborná lokalita, pred domom bezproblémové parkovanie, lyžiarske stredisko Tatranská Lomnica 2 minúty autom. Určite sa radi vrátime :)

Natália Páry19.12.2022

9
AC Cactus Luxury Villa High Tatras jedným slovom dokonalosť! V prvom rade ďakujeme za milý prístup a uvítacie Prosecco, ktoré sme si mohli vychutnať pri horiacom krbe. Ubytovanie bolo ako z obrázku a taktiež sme využili privátnu saunu, ktorá padla dobre v zimnom počasí.
Jediné jedno negatívum v zimnom období je kaďa, ktorá bola zamrznutá a nedala sa využiť na 100% ale aj tak vzhľadom na saunu, ktorá bola k dispozícii to až tak nechýbalo.

M Rodina24.07.2021

10
Veľká spokojnosť, skvele situovaný apartmán
Zobraziť všetko